CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,2%    STRONGHOLD 74,4%    TIER3ELO 72,7%    VANGUARD 72,3%    TRIBUNAL 70,8%    NEXUS 70,4%    ELOHQ 70,1%    TIERELO 69,9%    HIGHORACLE 69,1%    TIER2ELO 68,7%   
Last refresh: 2026-11-07 17:59 UTC · Next:
Tamamlandı
Stake Pulse Beat II · Live · 16:00 · 2026-09-23 · OTHER · HLTV →
Model konsensüsü 20 modele göre
100 Thieves
58,6%
54%
46%
100 Thieves: $1,18 (1) · x1,85 Havuz $2,18 Phantom: $1,00 (1) · x2,18
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 2
Viresse
Eyl 23, 12:35
100 Thieves
$1,18
+$2,18
won
FenomeN
Eyl 23, 12:29
Phantom
$1,00
lost
Model tahminleri (20)
SQUAD
Player ratings
82,1%
kazanma olasılığı
100 Thieves
60,3%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
69,8%
kazanma olasılığı
100 Thieves
51,7%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
67,1%
kazanma olasılığı
100 Thieves
64,5%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
64,7%
kazanma olasılığı
100 Thieves
64,7%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
62,7%
kazanma olasılığı
100 Thieves
64,7%
doğruluk
✓
WR10P
Pure win rate vs top-10
62,2%
kazanma olasılığı
Phantom
50,7%
doğruluk
✕
SOS
Rank + form + opponent strength
62,1%
kazanma olasılığı
100 Thieves
63,9%
doğruluk
✓
STRONGHOLD
ELO + SOS both >60% same direction
60,6%
kazanma olasılığı
100 Thieves
74,4%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
58,9%
kazanma olasılığı
100 Thieves
64,4%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
57,7%
kazanma olasılığı
100 Thieves
60,8%
doğruluk
✓
MIND
Psychology + tilt + H2H
57,6%
kazanma olasılığı
100 Thieves
50,7%
doğruluk
✓
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
57,5%
kazanma olasılığı
100 Thieves
62,3%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
55,8%
kazanma olasılığı
100 Thieves
65,1%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
55,5%
kazanma olasılığı
100 Thieves
58,2%
doğruluk
✓
XGPRO
Rank + H2H for top matches
55,0%
kazanma olasılığı
100 Thieves
58,0%
doğruluk
✓
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
54,8%
kazanma olasılığı
100 Thieves
59,4%
doğruluk
✓
TIER2
Top-teams ELO v2
53,3%
kazanma olasılığı
100 Thieves
68,7%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
52,9%
kazanma olasılığı
100 Thieves
69,9%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
52,2%
kazanma olasılığı
100 Thieves
57,8%
doğruluk
✓
TIER3
Top-teams ELO v3
52,0%
kazanma olasılığı
100 Thieves
72,7%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg