CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,2%    STRONGHOLD 74,3%    TIER3ELO 72,5%    VANGUARD 72,2%    TRIBUNAL 70,7%    NEXUS 70,3%    ELOHQ 70,0%    TIERELO 69,8%    HIGHORACLE 69,0%    TIER2ELO 68,6%   
Last refresh: 2026-11-06 19:44 UTC · Next:
Yaklaşan
ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 11 · bo3 · 17:00 · 2026-11-07 · OTHER · HLTV →
başlamasına …

Ryvex

relax relax
Model konsensüsü 5 modele göre
Acend
66,6%
48%
52%
Acend: $1,39 (1) · x2,07 Havuz $2,88 Ryvex: $1,49 (1) · x1,93
Kazanırsa: — olası ödeme Kazanırsa: —
Bu maça tahminler · son 2
Xydoo
Kas 06, 18:09
Ryvex
$1,49
active
kroK
Kas 06, 18:03
Acend
$1,39
active
Model tahminleri (24)
SQUAD
Player ratings
99,2%
kazanma olasılığı
Acend
60,3%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,3%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
72,2%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
64,4%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
64,7%
doğruluk
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
Yükselt
69,0%
doğruluk
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
Yükselt
70,3%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
64,5%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,1%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
60,4%
kazanma olasılığı
Acend
60,8%
doğruluk
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
Yükselt
70,7%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
Acend
55,3%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
70,0%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
56,0%
kazanma olasılığı
Acend
57,7%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
58,0%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,1%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
64,0%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
54,9%
kazanma olasılığı
Acend
50,7%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
64,7%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
68,6%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
69,8%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
72,5%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,1%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,3%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg