CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,5%
VANGUARD
72,2%
TRIBUNAL
70,7%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,8%
HIGHORACLE
69,0%
TIER2ELO
68,6%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-06 19:44 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Alliance vs MAYBE
Yaklaşan
Alliance
vs
MAYBE
ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 11 · bo3 · 17:00 · 2026-11-07 · OTHER ·
HLTV →
başlamasına
…
Alliance
twist
eraa
upE
avid
MaiL09
MAYBE
zogeN
thirtythird
nedorufe
shallthing
Awi4
41%
59%
Alliance: $
1,00
(
1
) · x
2,42
Havuz $
2,42
MAYBE: $
1,42
(
1
) · x
1,70
Tahmin et Alliance
Tahmin et MAYBE
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
Lake
Kas 06, 18:14
MAYBE
$1,42
active
z3ndy
Kas 06, 18:03
Alliance
$1,00
active
Model tahminleri (24)
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
86,2%
kazanma olasılığı
Alliance
60,8%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
64,7%
doğruluk
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
51,9%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
64,5%
doğruluk
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
Yükselt
70,3%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
64,7%
doğruluk
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
Yükselt
69,0%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
76,9%
kazanma olasılığı
MAYBE
55,3%
doğruluk
SQUAD
Player ratings
76,6%
kazanma olasılığı
Alliance
60,3%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
68,4%
kazanma olasılığı
MAYBE
50,7%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
67,9%
kazanma olasılığı
MAYBE
57,7%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
58,0%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,1%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,3%
doğruluk
WR10P
Pure win rate vs top-10
58,3%
kazanma olasılığı
Alliance
50,5%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
64,4%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,1%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
64,0%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,3%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,1%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
69,8%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
68,6%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
70,0%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
72,5%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg