CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,6%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,8%
VANGUARD
72,4%
TRIBUNAL
71,0%
NEXUS
70,5%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
68,9%
TIER2ELO
68,8%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-02 14:29 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Aurora vs G2
Yaklaşan
Aurora
#7
vs
G2
#12
IEM Beijing 2026 · bo3 · 02:00 · 2026-11-03 · TOP ·
HLTV →
başlamasına
…
Aurora
MAJ3R
XANTARES
woxic
Wicadia
soulfly
G2
MATYS
SunPayus
NertZ
HeavyGod
huNter-
Model konsensüsü
5 modele göre
Aurora
58,9%
42%
58%
Aurora: $
1,00
(
1
) · x
2,36
Havuz $
2,36
G2: $
1,36
(
1
) · x
1,74
Tahmin et Aurora
Tahmin et G2
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
cadnyx
Kas 02, 12:12
Aurora
$1,00
active
lenci
Kas 02, 12:07
G2
$1,36
active
Model tahminleri (23)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,2%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
72,4%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
73,1%
kazanma olasılığı
Aurora
55,3%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
64,5%
doğruluk
STRONGHOLD
ELO + SOS both >60% same direction
Yükselt
74,3%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
64,8%
kazanma olasılığı
Aurora
57,6%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,6%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,3%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
62,3%
kazanma olasılığı
Aurora
50,5%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
60,9%
kazanma olasılığı
G2
61,2%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
64,8%
doğruluk
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
52,0%
doğruluk
SQUAD
Player ratings
57,3%
kazanma olasılığı
Aurora
60,1%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
70,0%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
65,1%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,1%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
69,9%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
68,8%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
72,8%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,0%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
57,9%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,0%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
64,6%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg