CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
80,0%
STRONGHOLD
77,0%
VANGUARD
75,1%
TIER3ELO
74,5%
TRIBUNAL
74,5%
NEXUS
72,9%
TIERELO
71,3%
ELOHQ
71,2%
HIGHORACLE
70,9%
TIER2ELO
70,2%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-14 02:58 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Aurora vs M80
Tamamlandı
Aurora
#7
2-0
M80
BLAST Open Porto 2026 · Live · 09:00 · 2026-08-30 · TOP ·
HLTV →
Aurora
MAJ3R
XANTARES
woxic
Wicadia
soulfly
M80
Swisher
JBa
Lake
slaxz-
s1n
Model konsensüsü
18 modele göre
Aurora
61,4%
66%
34%
Aurora: $
2,00
(
2
) · x
1,50
Havuz $
3,00
M80: $
1,00
(
1
) · x
3,00
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
Zhenn
Ağu 28, 19:38
Aurora
$1,00
+$1,50
won
xelex
Ağu 28, 19:27
Aurora
$1,00
+$1,50
won
fEAR
Ağu 28, 19:21
M80
$1,00
lost
Model tahminleri (18)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
81,1%
kazanma olasılığı
Aurora
62,5%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
76,4%
kazanma olasılığı
Aurora
75,1%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
72,3%
kazanma olasılığı
Aurora
60,6%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
71,7%
kazanma olasılığı
Aurora
65,0%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
64,6%
kazanma olasılığı
Aurora
65,7%
doğruluk
✓
WR10P
Pure win rate vs top-10
63,9%
kazanma olasılığı
Aurora
51,1%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
61,8%
kazanma olasılığı
Aurora
52,1%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
59,9%
kazanma olasılığı
Aurora
66,3%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
Aurora
54,9%
doğruluk
✓
MIND
Psychology + tilt + H2H
58,5%
kazanma olasılığı
Aurora
49,8%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
56,6%
kazanma olasılığı
Aurora
57,7%
doğruluk
✓
TIER2
Top-teams ELO v2
55,4%
kazanma olasılığı
Aurora
70,2%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
55,1%
kazanma olasılığı
Aurora
71,2%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
55,0%
kazanma olasılığı
Aurora
65,7%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
54,8%
kazanma olasılığı
Aurora
71,3%
doğruluk
✓
TIER3
Top-teams ELO v3
53,4%
kazanma olasılığı
Aurora
74,5%
doğruluk
✓
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
53,4%
kazanma olasılığı
Aurora
57,9%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
52,1%
kazanma olasılığı
Aurora
66,4%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg