CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,8%    STRONGHOLD 74,5%    TIER3ELO 72,7%    VANGUARD 72,5%    TRIBUNAL 71,0%    NEXUS 70,5%    ELOHQ 70,1%    TIERELO 70,1%    HIGHORACLE 69,2%    TIER2ELO 68,8%   
Last refresh: 2026-11-05 09:22 UTC · Next:
Tamamlandı
Logitech G Play Connect 2026 - Playoffs · bo3 · 13:00 · OTHER

Luminosity Gaming

Model konsensüsü 19 modele göre
B8
64,4%
34%
66%
B8: $1,05 (1) · x2,90 Havuz $3,05 Luminosity Gaming: $2,00 (2) · x1,52
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 3
mitrofanushka
Eyl 21, 04:12
Luminosity Ga…
$1,00
+$1,52
won
souv
Eyl 21, 04:05
Luminosity Ga…
$1,00
+$1,52
won
fEAR
Eyl 21, 04:00
B8
$1,05
lost
Model tahminleri (19)
ELO
Team ELO rating
83,0%
kazanma olasılığı
B8
64,5%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
78,1%
kazanma olasılığı
B8
72,5%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
73,7%
kazanma olasılığı
B8
65,2%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
73,3%
kazanma olasılığı
B8
62,3%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
71,4%
kazanma olasılığı
B8
64,8%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
70,7%
kazanma olasılığı
B8
64,4%
doğruluk
✕
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
68,5%
kazanma olasılığı
B8
70,5%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
66,4%
kazanma olasılığı
B8
64,7%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
62,3%
kazanma olasılığı
B8
55,4%
doğruluk
✕
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
61,5%
kazanma olasılığı
B8
71,0%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
59,6%
kazanma olasılığı
B8
70,1%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
59,0%
kazanma olasılığı
B8
57,8%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
59,0%
kazanma olasılığı
B8
58,1%
doğruluk
✕
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
59,0%
kazanma olasılığı
B8
58,3%
doğruluk
✕
WR10P
Pure win rate vs top-10
58,3%
kazanma olasılığı
B8
50,5%
doğruluk
✕
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
55,5%
kazanma olasılığı
B8
60,9%
doğruluk
✕
TIER2
Top-teams ELO v2
54,9%
kazanma olasılığı
B8
68,8%
doğruluk
✕
TIER
ELO for top-30 teams
54,6%
kazanma olasılığı
B8
70,1%
doğruluk
✕
TIER3
Top-teams ELO v3
53,1%
kazanma olasılığı
B8
72,7%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg