CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
79,5%
STRONGHOLD
76,3%
VANGUARD
75,0%
TIER3ELO
74,8%
NEXUS
72,9%
TRIBUNAL
72,9%
TIERELO
71,4%
ELOHQ
71,3%
HIGHORACLE
70,9%
TIER2ELO
70,3%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-15 21:24 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
BET-M vs Just Players
Yaklaşan
BET-M
vs
Just Players
NODWIN Clutch Series 13 · bo3 · 11:00 · 2026-10-17 · OTHER ·
HLTV →
başlamasına
…
BET-M
kinqie
KIRO
executor
z1Nny
bluewh1te
Just Players
spirit
shady
sstiNiX
rexxie
Something
Model konsensüsü
4 modele göre
BET-M
62,3%
53%
47%
BET-M: $
1,16
(
1
) · x
1,86
Havuz $
2,16
Just Players: $
1,00
(
1
) · x
2,16
Tahmin et BET-M
Tahmin et Just Players
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
nigazi
Eki 15, 20:58
BET-M
$1,16
active
CHIRA_JUNIOR
Eki 15, 20:53
Just Players
$1,00
active
Model tahminleri (20)
SQUAD
Player ratings
94,3%
kazanma olasılığı
BET-M
60,9%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
66,1%
kazanma olasılığı
BET-M
62,2%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
65,9%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
66,3%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
66,4%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,6%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
Just Players
54,9%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,2%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
57,9%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,2%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,9%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
54,4%
kazanma olasılığı
Just Players
57,6%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
65,2%
doğruluk
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
51,9%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,9%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
71,4%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
71,3%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
70,3%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
74,8%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg