CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
79,5%
STRONGHOLD
76,3%
VANGUARD
75,0%
TIER3ELO
74,8%
NEXUS
72,9%
TRIBUNAL
72,9%
TIERELO
71,4%
ELOHQ
71,3%
HIGHORACLE
70,9%
TIER2ELO
70,3%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-15 21:23 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Bushido Wildcats vs ex-RUSTEC
Yaklaşan
Bushido Wildcats
vs
ex-RUSTEC
NODWIN Clutch Series 13 · bo3 · 14:00 · 2026-10-16 · OTHER ·
HLTV →
başlamasına
…
Bushido Wildcats
cadnyx
Darendeli
Vej
ex-RUSTEC
rehard
Model konsensüsü
4 modele göre
ex-RUSTEC
64,4%
42%
58%
Bushido Wildcats: $
1,00
(
1
) · x
2,35
Havuz $
2,35
ex-RUSTEC: $
1,35
(
1
) · x
1,74
Tahmin et Bushido Wildcats
Tahmin et ex-RUSTEC
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
SBT
Eki 15, 20:58
ex-RUSTEC
$1,35
active
BliNcc
Eki 15, 20:53
Bushido Wildc…
$1,00
active
Model tahminleri (20)
SQUAD
Player ratings
97,1%
kazanma olasılığı
ex-RUSTEC
60,9%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,6%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
75,0%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
65,2%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
66,3%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,9%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
58,2%
kazanma olasılığı
ex-RUSTEC
62,2%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
57,5%
kazanma olasılığı
Bushido Wildcats
49,8%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
66,4%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,2%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,2%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
57,9%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
ex-RUSTEC
54,9%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
65,9%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,9%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
71,3%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
71,4%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
70,3%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
74,8%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg