CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
80,0%
STRONGHOLD
76,4%
VANGUARD
75,2%
TIER3ELO
74,7%
TRIBUNAL
73,2%
NEXUS
73,1%
ELOHQ
71,3%
TIERELO
71,3%
HIGHORACLE
71,1%
TIER2ELO
70,2%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-15 16:51 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Color vs B8
Tamamlandı
Color
1-2
B8
#20
IEM Beijing 2026 Closed Qualifier · Live · 12:00 · 2026-09-02 · TOP ·
HLTV →
Color
lattykk
cronuss
oz1k
reyoz
Ryujin
B8
npl
esenthial
kensizor
alex666
s1zzi
Model konsensüsü
17 modele göre
B8
56,1%
33%
67%
Color: $
1,00
(
1
) · x
3,00
Havuz $
3,00
B8: $
2,00
(
2
) · x
1,50
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
Folke
Ağu 31, 13:36
B8
$1,00
+$1,50
won
fuzenko
Ağu 31, 13:25
Color
$1,00
lost
tier0_s
Ağu 31, 13:08
B8
$1,00
+$1,50
won
Model tahminleri (17)
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
74,6%
kazanma olasılığı
B8
66,0%
doğruluk
✓
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
70,3%
kazanma olasılığı
B8
73,1%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
69,4%
kazanma olasılığı
B8
66,4%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
68,7%
kazanma olasılığı
B8
71,1%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
65,9%
kazanma olasılığı
B8
66,3%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
65,4%
kazanma olasılığı
B8
62,1%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
64,6%
kazanma olasılığı
Color
55,0%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
58,5%
kazanma olasılığı
Color
57,6%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
58,5%
kazanma olasılığı
Color
58,0%
doğruluk
✕
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
58,5%
kazanma olasılığı
Color
58,2%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
56,5%
kazanma olasılığı
B8
65,2%
doğruluk
✓
WR10P
Pure win rate vs top-10
55,0%
kazanma olasılığı
Color
51,3%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
54,2%
kazanma olasılığı
B8
65,9%
doğruluk
✓
TIER2
Top-teams ELO v2
53,4%
kazanma olasılığı
B8
70,2%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
53,2%
kazanma olasılığı
B8
71,3%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
53,0%
kazanma olasılığı
B8
63,9%
doğruluk
✓
TIER3
Top-teams ELO v3
52,2%
kazanma olasılığı
B8
74,7%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg