CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
80,0%
STRONGHOLD
76,4%
VANGUARD
75,2%
TIER3ELO
74,6%
TRIBUNAL
73,2%
NEXUS
73,1%
TIERELO
71,3%
ELOHQ
71,2%
HIGHORACLE
71,1%
TIER2ELO
70,2%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-15 14:33 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Eternal Fire vs Betclic
Yaklaşan
Eternal Fire
vs
Betclic
PGL Bucharest 2027 Closed Qualifier · bo3 · 11:00 · 2026-10-16 · TOP ·
HLTV →
başlamasına
…
Eternal Fire
Woro2k
DemQQ
rigoN
jottAAA
EMSTAR
Betclic
hades
Dr3nquu
eskyy
Demho
Prism
Model konsensüsü
4 modele göre
Eternal Fire
59,1%
47%
53%
Eternal Fire: $
1,00
(
1
) · x
2,10
Havuz $
2,10
Betclic: $
1,10
(
1
) · x
1,91
Tahmin et Eternal Fire
Tahmin et Betclic
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
indoubt
Eki 15, 10:50
Betclic
$1,10
active
Jardani
Eki 15, 10:44
Eternal Fire
$1,00
active
Model tahminleri (21)
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
51,8%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,6%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
75,2%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
65,2%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
73,1%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
54,9%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,8%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
63,9%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
57,6%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
65,9%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
56,8%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
49,9%
doğruluk
SQUAD
Player ratings
56,3%
kazanma olasılığı
Betclic
60,9%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
71,2%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
66,4%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,3%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
66,3%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
70,2%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
71,3%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
74,6%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
58,0%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,2%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,9%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg