CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,5%
VANGUARD
72,2%
TRIBUNAL
70,7%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,8%
HIGHORACLE
69,0%
TIER2ELO
68,6%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-07 08:00 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Eternal Fire vs BIG
Tamamlandı
Eternal Fire
0-2
BIG
Esports World Cup 2026 Open Qualifier · Live · 11:00 · 2026-08-09 · TOP ·
HLTV →
Eternal Fire
Woro2k
DemQQ
rigoN
jottAAA
EMSTAR
BIG
tabseN
JDC
faveN
blameF
gr1ks
67%
33%
Eternal Fire: $
2,10
(
2
) · x
1,48
Havuz $
3,10
BIG: $
1,00
(
1
) · x
3,10
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
timo
Ağu 08, 17:58
Eternal Fire
$1,10
lost
PoGy
Ağu 08, 17:32
Eternal Fire
$1,00
lost
FenomeN
Ağu 08, 17:26
BIG
$1,00
+$3,10
won
Model tahminleri (16)
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
72,7%
kazanma olasılığı
BIG
64,7%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
72,7%
kazanma olasılığı
BIG
69,0%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
62,3%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,7%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
61,7%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
62,3%
doğruluk
✕
SOS
Rank + form + opponent strength
57,9%
kazanma olasılığı
BIG
64,0%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
56,5%
kazanma olasılığı
BIG
60,3%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
56,0%
kazanma olasılığı
BIG
51,9%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
55,6%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,4%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
55,6%
kazanma olasılığı
BIG
64,5%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
55,2%
kazanma olasılığı
BIG
60,8%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
55,3%
doğruluk
✕
TIER2
Top-teams ELO v2
54,9%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
68,6%
doğruluk
✕
TIER
ELO for top-30 teams
54,1%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
69,8%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
53,6%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
65,1%
doğruluk
✕
TIER3
Top-teams ELO v3
53,1%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
72,5%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
53,0%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
57,7%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg