CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,6%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,7%
VANGUARD
72,5%
TRIBUNAL
70,9%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,1%
TIERELO
70,0%
TIER2ELO
68,8%
HIGHORACLE
68,7%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-03 09:49 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Eternal Fire vs Nice Try
Tamamlandı
Eternal Fire
2-0
Nice Try
HyperX Retake Season 12Quarterfinal · Live · 20:05 · 2026-09-19 · OTHER ·
HLTV →
Eternal Fire
Woro2k
DemQQ
rigoN
jottAAA
EMSTAR
Nice Try
Ryuzak1
Model konsensüsü
18 modele göre
Eternal Fire
65,9%
43%
57%
Eternal Fire: $
1,67
(
1
) · x
2,28
Havuz $
3,81
Nice Try: $
2,14
(
2
) · x
1,78
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
idl3crow
Eyl 18, 20:53
Eternal Fire
$1,67
+$3,81
won
z0mb1e
Eyl 18, 20:48
Nice Try
$1,00
lost
Goofy
Eyl 18, 20:39
Nice Try
$1,14
lost
Model tahminleri (18)
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
80,1%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,9%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
76,5%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,5%
doğruluk
✓
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
76,3%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
70,3%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
76,2%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,7%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
76,2%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
68,7%
doğruluk
✓
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
74,5%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
62,2%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
74,2%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
72,5%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
74,0%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,6%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
73,2%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
60,9%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
66,3%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
65,3%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
63,8%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
60,2%
doğruluk
✓
MIND
Psychology + tilt + H2H
61,2%
kazanma olasılığı
Nice Try
50,7%
doğruluk
✕
SOS
Rank + form + opponent strength
58,6%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
63,5%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
55,7%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
70,1%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
55,4%
doğruluk
✓
TIER2
Top-teams ELO v2
54,4%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
68,8%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
53,8%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
70,0%
doğruluk
✓
TIER3
Top-teams ELO v3
52,8%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
72,7%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg