CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
78,8%
STRONGHOLD
76,1%
TIER3ELO
74,5%
VANGUARD
74,5%
TRIBUNAL
73,0%
NEXUS
72,8%
ELOHQ
71,2%
TIERELO
71,2%
HIGHORACLE
70,7%
TIER2ELO
70,1%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-16 22:22 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
ex-RUSTEC vs Illyrians
Yaklaşan
ex-RUSTEC
vs
Illyrians
CCT 2026 Europe Series 11 · bo3 · 14:00 · 2026-10-18 · OTHER ·
HLTV →
başlamasına
…
ex-RUSTEC
rehard
Illyrians
enk0
Model konsensüsü
5 modele göre
ex-RUSTEC
65,8%
47%
53%
ex-RUSTEC: $
1,00
(
1
) · x
2,09
Havuz $
2,09
Illyrians: $
1,09
(
1
) · x
1,92
Tahmin et ex-RUSTEC
Tahmin et Illyrians
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
talurn
Eki 16, 20:37
Illyrians
$1,09
active
Jardani
Eki 16, 20:32
ex-RUSTEC
$1,00
active
Model tahminleri (21)
SQUAD
Player ratings
100,0%
kazanma olasılığı
ex-RUSTEC
60,9%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,6%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
65,9%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
65,1%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
ex-RUSTEC
54,9%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
66,3%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,8%
doğruluk
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
Yükselt
73,0%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
56,9%
kazanma olasılığı
ex-RUSTEC
62,2%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
55,5%
kazanma olasılığı
ex-RUSTEC
57,5%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
57,7%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
57,9%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
53,6%
kazanma olasılığı
ex-RUSTEC
49,6%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
71,2%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
58,9%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
66,3%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
71,2%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,7%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
70,1%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
74,5%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg