CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,6%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,8%
VANGUARD
72,4%
TRIBUNAL
71,0%
NEXUS
70,5%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
68,9%
TIER2ELO
68,8%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-02 21:18 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Falcons Force vs PCIFIC
Yaklaşan
Falcons Force
vs
PCIFIC
ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 10 · bo3 · 17:00 · 2026-11-03 · OTHER ·
HLTV →
başlamasına
…
Falcons Force
Tapewaare
clockzi
grecu
VENO
NucleonZ
PCIFIC
jresy
lugseN
maxy0y0
eNs
scolleN
40%
60%
Falcons Force: $
1,03
(
1
) · x
2,45
Havuz $
2,52
PCIFIC: $
1,49
(
1
) · x
1,69
Tahmin et Falcons Force
Tahmin et PCIFIC
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
Renw1e
Kas 02, 18:56
PCIFIC
$1,49
active
lonegopherx
Kas 02, 18:51
Falcons Force
$1,03
active
Model tahminleri (23)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,2%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
72,4%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
64,5%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
64,6%
kazanma olasılığı
PCIFIC
55,3%
doğruluk
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
52,0%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
62,2%
kazanma olasılığı
PCIFIC
50,5%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,3%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
59,8%
kazanma olasılığı
PCIFIC
57,6%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
57,9%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,0%
doğruluk
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
Yükselt
71,0%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
64,8%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
65,1%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
56,6%
kazanma olasılığı
Falcons Force
61,2%
doğruluk
SQUAD
Player ratings
56,5%
kazanma olasılığı
Falcons Force
60,1%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,6%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
64,6%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
70,0%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,1%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
68,8%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
69,9%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
72,8%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,0%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg