CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,6%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,8%
VANGUARD
72,4%
TRIBUNAL
71,0%
NEXUS
70,5%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
68,9%
TIER2ELO
68,8%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-02 16:45 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
FOKUS vs Acend
Tamamlandı
FOKUS
2-1
Acend
CCT 2026 Europe Series 12Semifinal · Live · 17:30 · 2026-11-01 · OTHER ·
HLTV →
FOKUS
ztr
volt
Jorko
Matheos
Banjo
Acend
AwaykeN
SPELLAN
KalubeR
shaiK
Skrimo
Model konsensüsü
18 modele göre
FOKUS
56,1%
57%
43%
FOKUS: $
1,34
(
1
) · x
1,75
Havuz $
2,34
Acend: $
1,00
(
1
) · x
2,34
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 2
lucky
Eki 31, 21:10
Acend
$1,00
lost
zxy
Eki 31, 21:05
FOKUS
$1,34
+$2,34
won
Model tahminleri (18)
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
77,9%
kazanma olasılığı
FOKUS
52,0%
doğruluk
✓
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
73,9%
kazanma olasılığı
FOKUS
62,2%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
65,1%
kazanma olasılığı
FOKUS
60,1%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
64,6%
kazanma olasılığı
FOKUS
55,3%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
63,1%
kazanma olasılığı
FOKUS
64,5%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
58,6%
kazanma olasılığı
FOKUS
65,3%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
57,5%
kazanma olasılığı
FOKUS
64,8%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
56,8%
kazanma olasılığı
FOKUS
65,1%
doğruluk
✓
MIND
Psychology + tilt + H2H
56,3%
kazanma olasılığı
Acend
50,5%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
56,3%
kazanma olasılığı
FOKUS
57,6%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
55,5%
kazanma olasılığı
Acend
58,0%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
55,0%
kazanma olasılığı
Acend
57,9%
doğruluk
✕
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
54,5%
kazanma olasılığı
Acend
57,0%
doğruluk
✕
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
53,8%
kazanma olasılığı
Acend
59,1%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
53,3%
kazanma olasılığı
FOKUS
70,0%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
53,2%
kazanma olasılığı
FOKUS
64,6%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
52,3%
kazanma olasılığı
FOKUS
69,9%
doğruluk
✓
TIER2
Top-teams ELO v2
52,3%
kazanma olasılığı
FOKUS
68,8%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg