CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 80,0%    STRONGHOLD 76,7%    VANGUARD 75,2%    TIER3ELO 74,7%    TRIBUNAL 73,6%    NEXUS 73,1%    ELOHQ 71,3%    TIERELO 71,2%    HIGHORACLE 71,1%    TIER2ELO 70,1%   
Last refresh: 2026-10-14 21:23 UTC · Next:
Yaklaşan
CCT 2026 Europe Series 11 · bo3 · 17:00 · 2026-10-16 · OTHER · HLTV →
başlamasına …

FORZE Reload

Model konsensüsü 5 modele göre
FORZE Reload
62,5%
45%
55%
FORZE Reload: $1,00 (1) · x2,21 Havuz $2,21 Lavked: $1,21 (1) · x1,83
Kazanırsa: — olası ödeme Kazanırsa: —
Bu maça tahminler · son 2
indoubt
Eki 14, 20:45
FORZE Reload
$1,00
active
Jardani
Eki 14, 20:23
Lavked
$1,21
active
Model tahminleri (23)
SQUAD
Player ratings
78,0%
kazanma olasılığı
FORZE Reload
60,8%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,6%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
75,2%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
65,1%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
64,6%
kazanma olasılığı
FORZE Reload
54,9%
doğruluk
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
52,0%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
66,4%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,8%
doğruluk
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
Yükselt
73,6%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
66,0%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
58,5%
kazanma olasılığı
FORZE Reload
57,6%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
58,0%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,2%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
57,7%
kazanma olasılığı
FORZE Reload
62,1%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
71,3%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
66,4%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
52,0%
kazanma olasılığı
FORZE Reload
49,9%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
71,2%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
70,1%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
74,7%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,8%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,6%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg