CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,5%
VANGUARD
72,2%
TRIBUNAL
70,7%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,8%
HIGHORACLE
69,0%
TIER2ELO
68,6%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-07 02:55 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Iberian Soul vs Phantom
Tamamlandı
Iberian Soul
2-0
Phantom
Stake Ranked Episode 5 Closed Qualifier · Live · 20:30 · 2026-09-24 · OTHER ·
HLTV →
Iberian Soul
CRUC1AL
Phantom
KEi
Kylar
mynio
Kunai
mwlky
Model konsensüsü
15 modele göre
Phantom
62,1%
58%
42%
Iberian Soul: $
2,00
(
2
) · x
1,70
Havuz $
3,40
Phantom: $
1,40
(
1
) · x
2,43
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
Luffykcs
Eyl 22, 20:57
Phantom
$1,40
lost
sliimey
Eyl 22, 20:41
Iberian Soul
$1,00
+$1,70
won
Xom
Eyl 22, 20:11
Iberian Soul
$1,00
+$1,70
won
Model tahminleri (15)
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
71,8%
kazanma olasılığı
Phantom
60,8%
doğruluk
✕
SQUAD
Player ratings
69,9%
kazanma olasılığı
Phantom
60,3%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
69,9%
kazanma olasılığı
Phantom
64,7%
doğruluk
✕
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
69,9%
kazanma olasılığı
Phantom
69,0%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
68,1%
kazanma olasılığı
Phantom
72,2%
doğruluk
✕
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
68,0%
kazanma olasılığı
Phantom
70,3%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
66,1%
kazanma olasılığı
Phantom
64,5%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
65,7%
kazanma olasılığı
Phantom
62,3%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
63,1%
kazanma olasılığı
Phantom
64,7%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
60,5%
kazanma olasılığı
Phantom
64,4%
doğruluk
✕
MIND
Psychology + tilt + H2H
57,4%
kazanma olasılığı
Iberian Soul
50,7%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
56,9%
kazanma olasılığı
Phantom
65,1%
doğruluk
✕
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
53,0%
kazanma olasılığı
Iberian Soul
59,3%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
53,0%
kazanma olasılığı
Phantom
51,9%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
52,5%
kazanma olasılığı
Phantom
70,0%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg