CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,6%    STRONGHOLD 74,3%    TIER3ELO 72,8%    VANGUARD 72,7%    TRIBUNAL 70,9%    NEXUS 70,3%    ELOHQ 70,2%    TIERELO 70,1%    TIER2ELO 68,9%    HIGHORACLE 68,8%   
Last refresh: 2026-11-03 22:32 UTC · Next:
Tamamlandı
Logitech G Play Connect 2026Semifinal · Live · 16:00 · 2026-09-22 · TOP · HLTV →
Model konsensüsü 21 modele göre
Inner Circle
59,9%
68%
32%
Inner Circle: $2,20 (2) · x1,46 Havuz $3,22 3DMAX: $1,02 (1) · x3,16
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 3
HorizoN
Eyl 19, 18:30
3DMAX
$1,02
+$3,22
won
indoubt
Eyl 19, 18:30
Inner Circle
$1,12
lost
hazr
Eyl 19, 18:30
Inner Circle
$1,08
lost
Model tahminleri (21)
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
74,8%
kazanma olasılığı
Inner Circle
64,7%
doğruluk
✕
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
74,8%
kazanma olasılığı
Inner Circle
68,8%
doğruluk
✕
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
74,2%
kazanma olasılığı
Inner Circle
70,3%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
73,6%
kazanma olasılığı
Inner Circle
64,5%
doğruluk
✕
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
68,9%
kazanma olasılığı
Inner Circle
60,9%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
63,9%
kazanma olasılığı
Inner Circle
64,9%
doğruluk
✕
STRONGHOLD
ELO + SOS both >60% same direction
61,3%
kazanma olasılığı
Inner Circle
74,3%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
60,7%
kazanma olasılığı
Inner Circle
62,3%
doğruluk
✕
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
60,3%
kazanma olasılığı
Inner Circle
51,8%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
60,1%
kazanma olasılığı
Inner Circle
64,6%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
3DMAX
55,4%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
59,8%
kazanma olasılığı
Inner Circle
63,5%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
56,6%
kazanma olasılığı
Inner Circle
65,3%
doğruluk
✕
MIND
Psychology + tilt + H2H
56,1%
kazanma olasılığı
Inner Circle
50,7%
doğruluk
✕
SQUAD
Player ratings
56,1%
kazanma olasılığı
3DMAX
60,1%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
55,5%
kazanma olasılığı
Inner Circle
58,1%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
55,0%
kazanma olasılığı
Inner Circle
58,0%
doğruluk
✕
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
54,8%
kazanma olasılığı
Inner Circle
59,4%
doğruluk
✕
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
54,5%
kazanma olasılığı
Inner Circle
57,2%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
53,5%
kazanma olasılığı
3DMAX
57,8%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
52,3%
kazanma olasılığı
Inner Circle
70,2%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg