CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,7%
VANGUARD
72,3%
TRIBUNAL
70,7%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,1%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
69,0%
TIER2ELO
68,8%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-06 19:11 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
INOX Division vs Vexar
Tamamlandı
INOX Division
0-2
Vexar
European Pro League Series 9 · Live · 10:18 · 2026-09-22 · OTHER ·
HLTV →
INOX Division
k0s
finW
gooddeph
k1slll
FenomeN
Vexar
KarmaN
KEEMBO
datet
obsward
ADntZ
Model konsensüsü
19 modele göre
INOX Division
56,0%
Tahminler kapandı — maç bitti
Model tahminleri (19)
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
82,6%
kazanma olasılığı
Vexar
51,9%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
74,5%
kazanma olasılığı
INOX Division
60,9%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
70,4%
kazanma olasılığı
INOX Division
64,5%
doğruluk
✕
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
69,9%
kazanma olasılığı
INOX Division
70,3%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
69,5%
kazanma olasılığı
INOX Division
64,8%
doğruluk
✕
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
69,5%
kazanma olasılığı
INOX Division
69,0%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
68,9%
kazanma olasılığı
INOX Division
64,8%
doğruluk
✕
SQUAD
Player ratings
66,6%
kazanma olasılığı
Vexar
60,3%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
65,5%
kazanma olasılığı
INOX Division
64,5%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
65,4%
kazanma olasılığı
INOX Division
62,3%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
65,4%
kazanma olasılığı
INOX Division
72,3%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
60,3%
kazanma olasılığı
INOX Division
65,2%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
Vexar
55,4%
doğruluk
✓
MIND
Psychology + tilt + H2H
56,8%
kazanma olasılığı
Vexar
50,7%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
56,2%
kazanma olasılığı
Vexar
57,8%
doğruluk
✓
XGPRO
Rank + H2H for top matches
56,2%
kazanma olasılığı
Vexar
58,0%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
56,2%
kazanma olasılığı
Vexar
58,2%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
54,0%
kazanma olasılığı
Vexar
63,9%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
53,3%
kazanma olasılığı
INOX Division
70,1%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg