CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 80,0%    STRONGHOLD 76,4%    VANGUARD 75,2%    TIER3ELO 74,6%    TRIBUNAL 73,2%    NEXUS 73,1%    TIERELO 71,3%    ELOHQ 71,2%    HIGHORACLE 71,1%    TIER2ELO 70,2%   
Last refresh: 2026-10-15 14:47 UTC · Next:
Tamamlandı
BLAST Open Porto 2026 · Live · 16:30 · 2026-08-29 · TOP · HLTV →
Model konsensüsü 19 modele göre
Falcons
62,3%
33%
67%
Legacy: $1,00 (1) · x3,00 Havuz $3,00 Falcons: $2,00 (2) · x1,50
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 3
chayJESUS
Ağu 27, 20:38
Legacy
$1,00
lost
Onryx
Ağu 27, 20:20
Falcons
$1,00
+$1,50
won
Inspire
Ağu 27, 20:10
Falcons
$1,00
+$1,50
won
Model tahminleri (19)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
83,1%
kazanma olasılığı
Falcons
62,6%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
77,1%
kazanma olasılığı
Falcons
75,2%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
71,8%
kazanma olasılığı
Falcons
60,9%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
71,1%
kazanma olasılığı
Falcons
51,8%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
71,0%
kazanma olasılığı
Falcons
65,2%
doğruluk
✓
WR10P
Pure win rate vs top-10
66,1%
kazanma olasılığı
Falcons
51,2%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
64,6%
kazanma olasılığı
Falcons
54,9%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
64,6%
kazanma olasılığı
Falcons
66,4%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
64,2%
kazanma olasılığı
Falcons
65,8%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
62,1%
kazanma olasılığı
Falcons
65,9%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
59,0%
kazanma olasılığı
Falcons
62,1%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
57,9%
kazanma olasılığı
Falcons
57,6%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
55,2%
kazanma olasılığı
Falcons
66,3%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
54,3%
kazanma olasılığı
Falcons
71,2%
doğruluk
✓
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
53,9%
kazanma olasılığı
Falcons
57,9%
doğruluk
✓
TIER2
Top-teams ELO v2
53,7%
kazanma olasılığı
Falcons
70,2%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
53,0%
kazanma olasılığı
Falcons
71,3%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
52,5%
kazanma olasılığı
Falcons
63,9%
doğruluk
✓
TIER3
Top-teams ELO v3
52,3%
kazanma olasılığı
Falcons
74,6%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg