CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,5%
VANGUARD
72,2%
TRIBUNAL
70,7%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,8%
HIGHORACLE
69,0%
TIER2ELO
68,6%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-07 03:05 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
METANOIA Wolves vs Keyd Stars
Tamamlandı
METANOIA Wolves
2-1
Keyd Stars
ESL Challenger League Season 52 South America Cup 2 · Live · 00:00 · 2026-09-23 · OTHER ·
HLTV →
METANOIA Wolves
Thuister
spinnie
Lcs
sakamoto
vzn
Keyd Stars
t9rnay
zede
CutzMeretz
lash
xureba
Model konsensüsü
18 modele göre
Keyd Stars
62,4%
23%
77%
METANOIA Wolves: $
1,00
(
1
) · x
4,19
Havuz $
4,19
Keyd Stars: $
3,19
(
3
) · x
1,31
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 4
Oli
Eyl 23, 20:54
Keyd Stars
$1,00
lost
Lake
Eyl 23, 00:09
Keyd Stars
$1,14
lost
Chill
Eyl 23, 00:03
METANOIA Wolv…
$1,00
+$4,19
won
Tw1nk1e17
Eyl 22, 23:57
Keyd Stars
$1,05
lost
Model tahminleri (18)
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
75,0%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
60,8%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
74,2%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
62,3%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
73,3%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
72,2%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
72,5%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
64,7%
doğruluk
✕
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
72,5%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
69,0%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
72,3%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
64,4%
doğruluk
✕
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
71,1%
kazanma olasılığı
METANOIA Wolves
51,9%
doğruluk
✓
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
70,9%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
70,3%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
69,7%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
64,7%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
69,3%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
64,5%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
65,1%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
65,1%
doğruluk
✕
SQUAD
Player ratings
56,3%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
60,3%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
55,3%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
70,0%
doğruluk
✕
MIND
Psychology + tilt + H2H
55,3%
kazanma olasılığı
METANOIA Wolves
50,7%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
55,3%
doğruluk
✕
SOS
Rank + form + opponent strength
53,2%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
64,0%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
52,4%
kazanma olasılığı
Keyd Stars
57,7%
doğruluk
✕
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
52,3%
kazanma olasılığı
METANOIA Wolves
59,3%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg