CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
78,8%
STRONGHOLD
76,1%
TIER3ELO
74,5%
VANGUARD
74,5%
TRIBUNAL
73,0%
NEXUS
72,8%
ELOHQ
71,2%
TIERELO
71,2%
HIGHORACLE
70,7%
TIER2ELO
70,1%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-16 22:04 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Metizport vs PCIFIC
Tamamlandı
Metizport
2-1
PCIFIC
Logitech G Play Connect 2026 Closed Qualifier · Live · 19:35 · 2026-09-01 · OTHER ·
HLTV →
Metizport
forsyy
isak
Dragon
Plopski
stanislaw
PCIFIC
jresy
lugseN
maxy0y0
eNs
scolleN
Model konsensüsü
18 modele göre
Metizport
58,1%
58%
42%
Metizport: $
2,00
(
2
) · x
1,70
Havuz $
3,39
PCIFIC: $
1,39
(
1
) · x
2,44
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
BestR1flerEu
Eyl 01, 14:49
Metizport
$1,00
+$1,69
won
Rack
Eyl 01, 14:44
Metizport
$1,00
+$1,70
won
1LEFTY
Eyl 01, 14:38
PCIFIC
$1,39
lost
Model tahminleri (18)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
70,3%
kazanma olasılığı
Metizport
62,6%
doğruluk
✓
MIND
Psychology + tilt + H2H
63,4%
kazanma olasılığı
Metizport
49,6%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
60,9%
kazanma olasılığı
Metizport
65,1%
doğruluk
✓
STRONGHOLD
ELO + SOS both >60% same direction
60,6%
kazanma olasılığı
Metizport
76,1%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
60,2%
kazanma olasılığı
Metizport
63,9%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
Metizport
54,9%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
59,8%
kazanma olasılığı
Metizport
66,3%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
58,5%
kazanma olasılığı
Metizport
57,5%
doğruluk
✓
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
57,8%
kazanma olasılığı
Metizport
73,0%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
57,2%
kazanma olasılığı
Metizport
65,8%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
56,0%
kazanma olasılığı
Metizport
52,1%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
55,5%
kazanma olasılığı
Metizport
57,9%
doğruluk
✓
XGPRO
Rank + H2H for top matches
55,0%
kazanma olasılığı
Metizport
57,7%
doğruluk
✓
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
54,8%
kazanma olasılığı
Metizport
58,9%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
54,5%
kazanma olasılığı
Metizport
60,9%
doğruluk
✓
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
54,5%
kazanma olasılığı
Metizport
57,7%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
54,2%
kazanma olasılığı
Metizport
65,9%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
52,9%
kazanma olasılığı
Metizport
71,2%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg