CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
78,8%
STRONGHOLD
76,1%
TIER3ELO
74,5%
VANGUARD
74,5%
TRIBUNAL
73,0%
NEXUS
72,8%
ELOHQ
71,2%
TIERELO
71,2%
HIGHORACLE
70,7%
TIER2ELO
70,1%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-16 21:20 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
MOUZ vs Liquid
Yaklaşan
MOUZ
#6
vs
Liquid
#18
PGL Masters Bucharest 2026 · bo3 · 10:00 · 2026-10-24 · TOP ·
HLTV →
başlamasına
…
MOUZ
Brollan
torzsi
Spinx
Jimpphat
xertioN
Liquid
malbsMd
ultimate
siuhy
NAF
EliGE
Model konsensüsü
5 modele göre
MOUZ
63,7%
54%
46%
MOUZ: $
1,23
(
1
) · x
1,82
Havuz $
2,24
Liquid: $
1,01
(
1
) · x
2,22
Tahmin et MOUZ
Tahmin et Liquid
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
V
vlady
Eki 16, 15:49
MOUZ
$1,23
active
H
Hezz
Eki 16, 15:28
Liquid
$1,01
active
Model tahminleri (25)
ELO
Team ELO rating
Yükselt
65,1%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
74,5%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,6%
doğruluk
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
52,1%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
65,9%
doğruluk
STRONGHOLD
ELO + SOS both >60% same direction
Yükselt
76,1%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,8%
doğruluk
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
Yükselt
72,8%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
66,3%
doğruluk
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
Yükselt
70,7%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
WR10P
Pure win rate vs top-10
66,6%
kazanma olasılığı
MOUZ
51,1%
doğruluk
SQUAD
Player ratings
66,2%
kazanma olasılığı
MOUZ
60,9%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
64,6%
kazanma olasılığı
MOUZ
54,9%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
66,3%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
60,9%
kazanma olasılığı
MOUZ
49,6%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
60,0%
kazanma olasılığı
MOUZ
57,5%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
71,2%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
58,9%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
70,1%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
71,2%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,7%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
74,5%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
57,9%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
57,7%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg