CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,6%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,8%
VANGUARD
72,4%
TRIBUNAL
71,0%
NEXUS
70,5%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
68,9%
TIER2ELO
68,8%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-02 17:49 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
NRG vs Aurora Gaming
Tamamlandı
NRG
#25
0-2
Aurora Gaming
SL StarSeries Fall 2026 · bo3 · 15:00 · OTHER
NRG
nitr0
Sonic
oSee
Grim
br0
Aurora Gaming
Model konsensüsü
17 modele göre
NRG
63,0%
66%
34%
NRG: $
2,25
(
2
) · x
1,49
Havuz $
3,36
Aurora Gaming: $
1,11
(
1
) · x
3,03
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
Shawk
Eyl 18, 00:53
NRG
$1,12
lost
Ne1XXX
Eyl 18, 00:53
Aurora Gaming
$1,11
+$3,36
won
hazr
Eyl 18, 00:53
NRG
$1,13
lost
Model tahminleri (17)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
78,1%
kazanma olasılığı
NRG
62,2%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
76,3%
kazanma olasılığı
NRG
72,4%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
74,5%
kazanma olasılığı
NRG
64,5%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
66,8%
kazanma olasılığı
NRG
65,3%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
66,6%
kazanma olasılığı
NRG
65,1%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
65,3%
kazanma olasılığı
NRG
64,8%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
64,7%
kazanma olasılığı
NRG
64,6%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
64,6%
kazanma olasılığı
NRG
55,3%
doğruluk
✕
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
61,2%
kazanma olasılığı
NRG
71,0%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
59,1%
kazanma olasılığı
NRG
57,6%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
59,1%
kazanma olasılığı
NRG
57,9%
doğruluk
✕
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
59,1%
kazanma olasılığı
NRG
58,0%
doğruluk
✕
SOS
Rank + form + opponent strength
58,5%
kazanma olasılığı
NRG
63,6%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
56,8%
kazanma olasılığı
NRG
70,0%
doğruluk
✕
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
53,4%
kazanma olasılığı
NRG
61,2%
doğruluk
✕
TIER2
Top-teams ELO v2
53,0%
kazanma olasılığı
NRG
68,8%
doğruluk
✕
TIER
ELO for top-30 teams
52,8%
kazanma olasılığı
NRG
69,9%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg