CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,5%
VANGUARD
72,2%
TRIBUNAL
70,7%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,8%
HIGHORACLE
69,0%
TIER2ELO
68,6%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-07 02:55 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
ODDIK vs Procyon
Tamamlandı
ODDIK
0-2
Procyon
ESL Challenger League Season 52 South America Cup 2 · Live · 00:00 · 2026-09-23 · OTHER ·
HLTV →
ODDIK
diozera
nardes
Procyon
pavv
AGL
MaxOff
next
lenci
Model konsensüsü
20 modele göre
ODDIK
62,6%
66%
34%
ODDIK: $
2,02
(
2
) · x
1,50
Havuz $
3,02
Procyon: $
1,00
(
1
) · x
3,02
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
hazr
Eyl 23, 00:46
ODDIK
$1,02
lost
SayYouWill
Eyl 23, 00:36
Procyon
$1,00
+$3,02
won
lenci
Eyl 23, 00:14
ODDIK
$1,00
lost
Model tahminleri (20)
SQUAD
Player ratings
79,0%
kazanma olasılığı
ODDIK
60,3%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
73,1%
kazanma olasılığı
ODDIK
62,3%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
70,9%
kazanma olasılığı
ODDIK
72,2%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
68,6%
kazanma olasılığı
ODDIK
64,4%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
67,9%
kazanma olasılığı
ODDIK
64,5%
doğruluk
✕
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
67,8%
kazanma olasılığı
ODDIK
70,3%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
67,7%
kazanma olasılığı
ODDIK
64,7%
doğruluk
✕
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
67,7%
kazanma olasılığı
ODDIK
69,0%
doğruluk
✕
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
66,9%
kazanma olasılığı
ODDIK
60,8%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
62,5%
kazanma olasılığı
ODDIK
65,1%
doğruluk
✕
MIND
Psychology + tilt + H2H
58,4%
kazanma olasılığı
ODDIK
50,7%
doğruluk
✕
SOS
Rank + form + opponent strength
55,7%
kazanma olasılığı
ODDIK
64,0%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
55,6%
kazanma olasılığı
ODDIK
64,7%
doğruluk
✕
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
55,5%
kazanma olasılığı
ODDIK
58,1%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
55,0%
kazanma olasılığı
ODDIK
58,0%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
ODDIK
55,3%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
54,8%
kazanma olasılığı
ODDIK
57,7%
doğruluk
✕
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
54,8%
kazanma olasılığı
ODDIK
59,3%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
54,5%
kazanma olasılığı
ODDIK
70,0%
doğruluk
✕
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
54,5%
kazanma olasılığı
ODDIK
57,1%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg