CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,4%
TIER3ELO
72,7%
VANGUARD
72,3%
TRIBUNAL
70,8%
NEXUS
70,4%
ELOHQ
70,1%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
69,1%
TIER2ELO
68,7%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-07 17:59 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
OG vs PRIVATE
Yaklaşan
OG
vs
PRIVATE
ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 11 · bo3 · 21:00 · 2026-11-07 · OTHER ·
HLTV →
başlamasına
…
OG
cadiaN
spooke
arrozdoce
adamb
bodyy
PRIVATE
1eeR
sowalio
z1k4
H4SAN4TOR
sh1nejezzz
Model konsensüsü
4 modele göre
PRIVATE
55,9%
60%
40%
OG: $
1,56
(
1
) · x
1,64
Havuz $
2,56
PRIVATE: $
1,00
(
1
) · x
2,56
Tahmin et OG
Tahmin et PRIVATE
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
indoubt
Kas 07, 16:11
OG
$1,56
active
forkyz
Kas 07, 16:05
PRIVATE
$1,00
active
Model tahminleri (21)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,3%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
72,3%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
64,4%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
64,6%
kazanma olasılığı
PRIVATE
55,4%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,1%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
59,7%
kazanma olasılığı
PRIVATE
57,8%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
58,0%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,2%
doğruluk
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
Yükselt
70,8%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
57,9%
kazanma olasılığı
PRIVATE
50,7%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
57,2%
kazanma olasılığı
OG
60,8%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,4%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
64,7%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
64,7%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
70,1%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
64,5%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
68,7%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
69,9%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
72,7%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,2%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg