CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,6%    STRONGHOLD 74,3%    TIER3ELO 72,8%    VANGUARD 72,4%    TRIBUNAL 71,0%    NEXUS 70,5%    ELOHQ 70,0%    TIERELO 69,9%    HIGHORACLE 68,9%    TIER2ELO 68,8%   
Last refresh: 2026-11-02 19:53 UTC · Next:
Tamamlandı
ESEA Advanced Season 58 North America · bo3 · 03:30 · 2026-09-19 · OTHER · HLTV →

Olympus

aawayyy aawayyy Sanzh1k33 Sanzh1k33
Model konsensüsü 21 modele göre
LAG
65,0%
31%
69%
Olympus: $1,03 (1) · x3,17 Havuz $3,27 LAG: $2,24 (2) · x1,46
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 3
HorizoN
Eyl 18, 10:26
LAG
$1,07
+$1,56
won
Ne1XXX
Eyl 18, 10:26
LAG
$1,17
+$1,71
won
hazr
Eyl 18, 10:26
Olympus
$1,03
lost
Model tahminleri (21)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
84,5%
kazanma olasılığı
LAG
62,2%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
83,5%
kazanma olasılığı
LAG
52,0%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
78,4%
kazanma olasılığı
LAG
60,1%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
77,0%
kazanma olasılığı
LAG
72,4%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
69,5%
kazanma olasılığı
LAG
64,5%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
69,0%
kazanma olasılığı
LAG
55,3%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
67,8%
kazanma olasılığı
LAG
68,9%
doğruluk
✓
STRONGHOLD
ELO + SOS both >60% same direction
67,5%
kazanma olasılığı
LAG
74,3%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
65,5%
kazanma olasılığı
LAG
63,6%
doğruluk
✓
SENTINEL
Anti-signal: SOS >60% confirmed by Mind anti-prediction
63,6%
kazanma olasılığı
LAG
75,6%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
63,1%
kazanma olasılığı
LAG
65,3%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
62,6%
kazanma olasılığı
LAG
64,8%
doğruluk
✓
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
60,2%
kazanma olasılığı
LAG
71,0%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
59,8%
kazanma olasılığı
LAG
64,6%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
59,0%
kazanma olasılığı
LAG
57,6%
doğruluk
✓
XGPRO
Rank + H2H for top matches
59,0%
kazanma olasılığı
LAG
57,9%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
59,0%
kazanma olasılığı
LAG
58,0%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
56,1%
kazanma olasılığı
LAG
65,1%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
55,3%
kazanma olasılığı
LAG
70,0%
doğruluk
✓
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
54,9%
kazanma olasılığı
LAG
59,1%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
52,4%
kazanma olasılığı
LAG
61,2%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg