CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,6%    STRONGHOLD 74,3%    TIER3ELO 72,8%    VANGUARD 72,7%    TRIBUNAL 70,9%    NEXUS 70,3%    ELOHQ 70,2%    TIERELO 70,1%    TIER2ELO 68,9%    HIGHORACLE 68,8%   
Last refresh: 2026-11-03 23:38 UTC · Next:
Tamamlandı
CS Asia Championships 2026 · Live · 04:00 · 2026-05-20 · TOP · HLTV →
Model konsensüsü 20 modele göre
paiN
55,6%
67%
33%
paiN: $82,35 (4) · x1,49 Havuz $122,82 M80: $40,47 (1) · x3,03
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 5
timo
May 20, 00:47
paiN
$17,85
lost
indoubt
May 20, 00:22
paiN
$4,68
lost
AZIDOT
May 19, 06:05
paiN
$55,87
lost
Hanka
May 18, 06:09
M80
$40,47
+$122,82
won
FxRE
May 18, 06:04
paiN
$3,95
lost
Model tahminleri (20)
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
69,2%
kazanma olasılığı
paiN
64,7%
doğruluk
✕
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
69,2%
kazanma olasılığı
paiN
68,8%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
68,1%
kazanma olasılığı
paiN
62,3%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
64,3%
kazanma olasılığı
paiN
64,5%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
63,2%
kazanma olasılığı
paiN
64,6%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
60,4%
kazanma olasılığı
paiN
64,9%
doğruluk
✕
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
58,7%
kazanma olasılığı
paiN
60,9%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
58,7%
kazanma olasılığı
paiN
65,3%
doğruluk
✕
MIND
Psychology + tilt + H2H
56,5%
kazanma olasılığı
M80
50,7%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
55,6%
kazanma olasılığı
paiN
60,1%
doğruluk
✕
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
55,6%
kazanma olasılığı
M80
57,2%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
55,5%
kazanma olasılığı
M80
58,1%
doğruluk
✓
XGPRO
Rank + H2H for top matches
55,0%
kazanma olasılığı
M80
58,0%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
paiN
55,4%
doğruluk
✕
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
54,8%
kazanma olasılığı
M80
59,4%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
54,8%
kazanma olasılığı
paiN
63,5%
doğruluk
✕
WR10P
Pure win rate vs top-10
54,4%
kazanma olasılığı
M80
50,4%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
53,4%
kazanma olasılığı
paiN
70,2%
doğruluk
✕
TIER
ELO for top-30 teams
52,1%
kazanma olasılığı
paiN
70,1%
doğruluk
✕
TIER2
Top-teams ELO v2
52,1%
kazanma olasılığı
paiN
68,9%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg