CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 80,0%    STRONGHOLD 77,0%    VANGUARD 75,1%    TIER3ELO 74,5%    TRIBUNAL 74,5%    NEXUS 72,9%    TIERELO 71,3%    ELOHQ 71,2%    HIGHORACLE 70,9%    TIER2ELO 70,2%   
Last refresh: 2026-10-14 04:49 UTC · Next:
Tamamlandı
ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 5 · Live · 15:00 · 2026-08-30 · OTHER · HLTV →
Model konsensüsü 18 modele göre
PCIFIC
62,2%
60%
40%
PCIFIC: $3,00 (2) · x1,67 Havuz $5,00 Fortress: $2,00 (2) · x2,50
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 4
Oli
Ağu 30, 12:54
PCIFIC
$2,00
lost
xelex
Ağu 29, 17:12
Fortress
$1,00
+$2,50
won
PYREXX
Ağu 29, 17:07
PCIFIC
$1,00
lost
StreakN
Ağu 29, 17:02
Fortress
$1,00
+$2,50
won
Model tahminleri (18)
SQUAD
Player ratings
84,7%
kazanma olasılığı
PCIFIC
60,6%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
80,2%
kazanma olasılığı
PCIFIC
62,5%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
74,6%
kazanma olasılığı
PCIFIC
75,1%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
73,1%
kazanma olasılığı
PCIFIC
54,9%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
69,1%
kazanma olasılığı
PCIFIC
65,0%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
64,9%
kazanma olasılığı
Fortress
66,3%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
64,5%
kazanma olasılığı
PCIFIC
57,7%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
64,5%
kazanma olasılığı
PCIFIC
58,2%
doğruluk
✕
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
64,5%
kazanma olasılığı
PCIFIC
58,4%
doğruluk
✕
MIND
Psychology + tilt + H2H
63,9%
kazanma olasılığı
PCIFIC
49,8%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
62,8%
kazanma olasılığı
PCIFIC
65,7%
doğruluk
✕
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
61,8%
kazanma olasılığı
PCIFIC
52,1%
doğruluk
✕
SOS
Rank + form + opponent strength
59,9%
kazanma olasılığı
PCIFIC
63,9%
doğruluk
✕
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
57,9%
kazanma olasılığı
Fortress
62,2%
doğruluk
✓
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
56,9%
kazanma olasılığı
PCIFIC
59,5%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
55,1%
kazanma olasılığı
PCIFIC
71,2%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
55,0%
kazanma olasılığı
PCIFIC
66,4%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
54,9%
kazanma olasılığı
PCIFIC
65,7%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg