CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,6%    STRONGHOLD 74,3%    TIER3ELO 72,8%    VANGUARD 72,7%    TRIBUNAL 70,9%    NEXUS 70,3%    ELOHQ 70,2%    TIERELO 70,1%    TIER2ELO 68,9%    HIGHORACLE 68,8%   
Last refresh: 2026-11-03 19:09 UTC · Next:
Tamamlandı
ESL Challenger League Season 52 South America Cup 2 · Live · 23:55 · 2026-09-22 · OTHER · HLTV →
Model konsensüsü 18 modele göre
ALKA
58,1%
33%
67%
Procyon: $1,00 (1) · x3,00 Havuz $3,00 ALKA: $2,00 (2) · x1,50
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 3
Shawk
Eyl 19, 21:37
ALKA
$1,00
lost
chayJESUS
Eyl 19, 21:37
ALKA
$1,00
lost
indoubt
Eyl 19, 21:37
Procyon
$1,00
+$3,00
won
Model tahminleri (18)
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
80,8%
kazanma olasılığı
Procyon
51,8%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
77,9%
kazanma olasılığı
Procyon
60,1%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
73,8%
kazanma olasılığı
ALKA
60,9%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
70,4%
kazanma olasılığı
ALKA
64,5%
doğruluk
✕
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
69,8%
kazanma olasılığı
ALKA
70,3%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
69,2%
kazanma olasılığı
ALKA
64,7%
doğruluk
✕
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
69,2%
kazanma olasılığı
ALKA
68,8%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
68,2%
kazanma olasılığı
ALKA
72,7%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
66,6%
kazanma olasılığı
ALKA
64,9%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
65,1%
kazanma olasılığı
ALKA
62,3%
doğruluk
✕
ELO
Team ELO rating
62,2%
kazanma olasılığı
ALKA
64,6%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
58,0%
kazanma olasılığı
ALKA
65,3%
doğruluk
✕
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
55,5%
kazanma olasılığı
ALKA
58,1%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
55,0%
kazanma olasılığı
ALKA
58,0%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
Procyon
55,4%
doğruluk
✓
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
54,5%
kazanma olasılığı
ALKA
57,2%
doğruluk
✕
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
53,8%
kazanma olasılığı
ALKA
59,4%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
52,7%
kazanma olasılığı
ALKA
70,2%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg