CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,6%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,8%
VANGUARD
72,4%
TRIBUNAL
71,0%
NEXUS
70,5%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
68,9%
TIER2ELO
68,8%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-02 19:43 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
QUAZAR vs NAVI Junior
Tamamlandı
QUAZAR
2-0
NAVI Junior
CCT 2026 Europe Series 9 · Live · 16:00 · 2026-09-18 · OTHER ·
HLTV →
QUAZAR
gehji
kaiori
Ne1XXX
newt
1zz
NAVI Junior
MahaR
FAZERY
kodak
yoki
skizzyee
Model konsensüsü
18 modele göre
QUAZAR
62,3%
53%
47%
QUAZAR: $
2,65
(
2
) · x
1,87
Havuz $
4,96
NAVI Junior: $
2,31
(
2
) · x
2,15
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 4
Oli
Eyl 18, 13:54
QUAZAR
$1,00
+$1,87
won
timo
Eyl 16, 21:34
QUAZAR
$1,65
+$3,09
won
Paranormal
Eyl 16, 21:29
NAVI Junior
$1,31
lost
hyskeee
Eyl 16, 21:23
NAVI Junior
$1,00
lost
Model tahminleri (18)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
76,1%
kazanma olasılığı
QUAZAR
62,2%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
74,3%
kazanma olasılığı
QUAZAR
72,4%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
72,5%
kazanma olasılığı
QUAZAR
64,5%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
68,0%
kazanma olasılığı
QUAZAR
68,9%
doğruluk
✓
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
67,2%
kazanma olasılığı
QUAZAR
70,5%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
65,3%
kazanma olasılığı
QUAZAR
65,3%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
64,8%
kazanma olasılığı
QUAZAR
64,8%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
63,8%
kazanma olasılığı
QUAZAR
64,6%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
QUAZAR
55,3%
doğruluk
✓
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
59,1%
kazanma olasılığı
QUAZAR
71,0%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
56,8%
kazanma olasılığı
QUAZAR
61,2%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
56,2%
kazanma olasılığı
QUAZAR
57,6%
doğruluk
✓
XGPRO
Rank + H2H for top matches
56,2%
kazanma olasılığı
QUAZAR
57,9%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
56,2%
kazanma olasılığı
QUAZAR
58,0%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
55,9%
kazanma olasılığı
QUAZAR
63,6%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
55,8%
kazanma olasılığı
QUAZAR
70,0%
doğruluk
✓
MIND
Psychology + tilt + H2H
55,1%
kazanma olasılığı
QUAZAR
50,5%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
53,0%
kazanma olasılığı
QUAZAR
65,1%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg