CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
78,8%
STRONGHOLD
76,1%
TIER3ELO
74,5%
VANGUARD
74,5%
TRIBUNAL
73,0%
NEXUS
72,8%
ELOHQ
71,2%
TIERELO
71,2%
HIGHORACLE
70,7%
TIER2ELO
70,1%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-10-16 21:42 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
TYLOO vs Kaleido
Tamamlandı
TYLOO
#21
2-0
Kaleido
IEM Beijing 2026 Asia Closed Qualifier · Live · 08:00 · 2026-09-02 · TOP ·
HLTV →
TYLOO
JamYoung
Jee
Mercury
Moseyuh
Zero
Kaleido
SPine
rage
expSasiKi
suki
chuzhongT
Model konsensüsü
22 modele göre
TYLOO
66,6%
89%
11%
TYLOO: $
8,91
(
5
) · x
1,11
Havuz $
9,91
Kaleido: $
1,00
(
1
) · x
9,91
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 6
AZIDOT
Eyl 02, 05:49
TYLOO
$2,27
+$2,52
won
Emy
Eyl 02, 05:49
TYLOO
$3,64
+$4,05
won
K
Kost9N
Eyl 02, 05:39
TYLOO
$1,00
+$1,11
won
cadnyx
Ağu 31, 13:41
TYLOO
$1,00
+$1,11
won
Luffykcs
Ağu 31, 13:25
Kaleido
$1,00
lost
kroK
Ağu 31, 13:08
TYLOO
$1,00
+$1,11
won
Model tahminleri (22)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
84,7%
kazanma olasılığı
TYLOO
62,6%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
79,3%
kazanma olasılığı
TYLOO
74,5%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
75,8%
kazanma olasılığı
TYLOO
65,9%
doğruluk
✓
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
75,6%
kazanma olasılığı
TYLOO
72,8%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
75,4%
kazanma olasılığı
TYLOO
66,3%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
75,4%
kazanma olasılığı
TYLOO
70,7%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
74,0%
kazanma olasılığı
TYLOO
65,1%
doğruluk
✓
WR10P
Pure win rate vs top-10
73,1%
kazanma olasılığı
TYLOO
51,1%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
69,8%
kazanma olasılığı
TYLOO
52,1%
doğruluk
✓
STRONGHOLD
ELO + SOS both >60% same direction
69,1%
kazanma olasılığı
TYLOO
76,1%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
66,4%
kazanma olasılığı
TYLOO
65,8%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
64,5%
kazanma olasılığı
TYLOO
66,3%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
64,3%
kazanma olasılığı
TYLOO
63,9%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
63,9%
kazanma olasılığı
TYLOO
62,2%
doğruluk
✓
SENTINEL
Anti-signal: SOS >60% confirmed by Mind anti-prediction
61,7%
kazanma olasılığı
TYLOO
78,8%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
TYLOO
54,9%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
59,0%
kazanma olasılığı
TYLOO
60,9%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
56,1%
kazanma olasılığı
TYLOO
71,2%
doğruluk
✓
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
55,9%
kazanma olasılığı
TYLOO
57,7%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
55,5%
kazanma olasılığı
TYLOO
57,5%
doğruluk
✓
TIER2
Top-teams ELO v2
52,5%
kazanma olasılığı
TYLOO
70,1%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
52,2%
kazanma olasılığı
TYLOO
71,2%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg