CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,6%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,8%
VANGUARD
72,4%
TRIBUNAL
71,0%
NEXUS
70,5%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
68,9%
TIER2ELO
68,8%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-02 16:51 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Virtus.pro vs BBL Esports
Tamamlandı
Virtus.pro
0-2
BBL Esports
Stake Pulse Beat II - Group B · bo3 · 10:00 · OTHER
Virtus.pro
mir
b1st
F0R3VER
AquaRS
tO0RO
BBL Esports
Model konsensüsü
19 modele göre
Virtus.pro
62,1%
64%
36%
Virtus.pro: $
2,24
(
2
) · x
1,55
Havuz $
3,47
BBL Esports: $
1,23
(
1
) · x
2,82
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
iBALLY
Eyl 21, 04:37
Virtus.pro
$1,24
lost
nesh
Eyl 21, 04:05
Virtus.pro
$1,00
lost
hazr
Eyl 21, 04:00
BBL Esports
$1,23
+$3,47
won
Model tahminleri (19)
ELO
Team ELO rating
77,6%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
64,5%
doğruluk
✕
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
76,3%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
72,4%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
75,0%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
62,2%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
69,6%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
65,1%
doğruluk
✕
ELOFACE
ELO + training activity
69,2%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
65,3%
doğruluk
✕
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
67,1%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
64,6%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
67,0%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
64,8%
doğruluk
✕
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
67,0%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
70,5%
doğruluk
✕
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
63,2%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
61,2%
doğruluk
✕
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
58,3%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
71,0%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
57,4%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
70,0%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
55,3%
doğruluk
✕
TIER2
Top-teams ELO v2
54,1%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
68,8%
doğruluk
✕
TIER
ELO for top-30 teams
53,9%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
69,9%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
53,3%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
57,6%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
53,3%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
57,9%
doğruluk
✕
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
53,3%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
58,0%
doğruluk
✕
TIER3
Top-teams ELO v3
52,5%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
72,8%
doğruluk
✕
MIND
Psychology + tilt + H2H
52,1%
kazanma olasılığı
Virtus.pro
50,5%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg