CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,5%
VANGUARD
72,2%
TRIBUNAL
70,7%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,0%
TIERELO
69,8%
HIGHORACLE
69,0%
TIER2ELO
68,6%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-07 02:55 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
WBT vs Eternal Fire
Tamamlandı
WBT
0-2
Eternal Fire
Stake Ranked Episode 5 Closed Qualifier · bo3 · 12:00 · 2026-09-25 · OTHER ·
HLTV →
WBT
Psycho
fl1peR
lyoli
tired73
aRTYSAN
Eternal Fire
Woro2k
DemQQ
rigoN
jottAAA
EMSTAR
Model konsensüsü
23 modele göre
Eternal Fire
56,7%
32%
68%
WBT: $
1,00
(
1
) · x
3,11
Havuz $
3,11
Eternal Fire: $
2,11
(
2
) · x
1,47
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
indoubt
Eyl 22, 21:41
Eternal Fire
$1,11
+$1,64
won
HorizoN
Eyl 22, 21:41
Eternal Fire
$1,00
+$1,47
won
hazr
Eyl 22, 21:41
WBT
$1,00
lost
Model tahminleri (23)
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
80,8%
kazanma olasılığı
WBT
51,9%
doğruluk
✕
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
75,4%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,7%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
73,6%
kazanma olasılığı
WBT
60,3%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
72,3%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,7%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
72,3%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
69,0%
doğruluk
✓
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
72,3%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
70,3%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
72,2%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,5%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
72,2%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
60,8%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
68,6%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
72,2%
doğruluk
✓
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
66,7%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
62,3%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
64,1%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,4%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
59,3%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
65,1%
doğruluk
✓
MIND
Psychology + tilt + H2H
56,5%
kazanma olasılığı
WBT
50,7%
doğruluk
✕
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
WBT
55,3%
doğruluk
✕
SOS
Rank + form + opponent strength
54,6%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
64,0%
doğruluk
✓
TIER2
Top-teams ELO v2
54,4%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
68,6%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
53,8%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
69,8%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
53,6%
kazanma olasılığı
WBT
58,1%
doğruluk
✕
OPEN
Rank + form + head-to-head
53,6%
kazanma olasılığı
WBT
57,7%
doğruluk
✕
XGPRO
Rank + H2H for top matches
53,6%
kazanma olasılığı
WBT
58,0%
doğruluk
✕
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
53,0%
kazanma olasılığı
WBT
59,3%
doğruluk
✕
ELOHQ
High-confidence ELO
52,9%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
70,0%
doğruluk
✓
TIER3
Top-teams ELO v3
52,8%
kazanma olasılığı
Eternal Fire
72,5%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg