CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,6%
STRONGHOLD
74,3%
TIER3ELO
72,7%
VANGUARD
72,5%
TRIBUNAL
70,9%
NEXUS
70,3%
ELOHQ
70,1%
TIERELO
70,0%
TIER2ELO
68,8%
HIGHORACLE
68,7%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-03 09:46 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
GenOne vs BERG
Tamamlandı
GenOne
2-0
BERG
HyperX Retake Season 12Quarterfinal · Live · 22:40 · 2026-09-19 · OTHER ·
HLTV →
GenOne
Brooxsy
Chucky
Djoko
Keoz
bL4SEZ
BERG
Rezst
Rhyzar
Askan
KiMaRR
Model konsensüsü
19 modele göre
GenOne
61,2%
65%
35%
GenOne: $
2,14
(
2
) · x
1,52
Havuz $
3,26
BERG: $
1,12
(
1
) · x
2,91
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler
· son 3
Shawk
Eyl 18, 22:37
BERG
$1,12
lost
Ne1XXX
Eyl 18, 22:37
GenOne
$1,04
+$1,58
won
hazr
Eyl 18, 22:37
GenOne
$1,10
+$1,68
won
Model tahminleri (19)
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
81,8%
kazanma olasılığı
BERG
52,0%
doğruluk
✕
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
76,5%
kazanma olasılığı
GenOne
62,2%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
75,6%
kazanma olasılığı
GenOne
72,5%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
74,8%
kazanma olasılığı
GenOne
64,6%
doğruluk
✓
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
69,8%
kazanma olasılığı
GenOne
64,7%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
69,8%
kazanma olasılığı
GenOne
68,7%
doğruluk
✓
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
69,6%
kazanma olasılığı
GenOne
70,3%
doğruluk
✓
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
69,5%
kazanma olasılığı
GenOne
64,5%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
68,8%
kazanma olasılığı
GenOne
60,9%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
67,0%
kazanma olasılığı
GenOne
65,3%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
65,7%
kazanma olasılığı
BERG
60,2%
doğruluk
✕
TRIBUNAL
OPEN + PRO + ORACLE all >55% same direction
60,0%
kazanma olasılığı
GenOne
70,9%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
GenOne
55,4%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
59,6%
kazanma olasılığı
GenOne
64,9%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
56,4%
kazanma olasılığı
GenOne
70,1%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
55,1%
kazanma olasılığı
GenOne
57,7%
doğruluk
✓
XGPRO
Rank + H2H for top matches
55,1%
kazanma olasılığı
GenOne
57,9%
doğruluk
✓
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
55,1%
kazanma olasılığı
GenOne
58,0%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
54,0%
kazanma olasılığı
GenOne
63,5%
doğruluk
✓
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg