CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,8%    STRONGHOLD 74,5%    TIER3ELO 72,7%    VANGUARD 72,5%    TRIBUNAL 71,0%    NEXUS 70,5%    ELOHQ 70,1%    TIERELO 70,1%    HIGHORACLE 69,2%    TIER2ELO 68,8%   
Last refresh: 2026-11-05 08:41 UTC · Next:
Tamamlandı
StarLadder StarSeries Fall 2026Playoffs · Live · 17:30 · 2026-09-19 · TOP · HLTV →
Model konsensüsü 21 modele göre
FURIA
61,5%
33%
67%
MIBR: $1,04 (1) · x2,94 Havuz $3,06 FURIA: $2,02 (2) · x1,51
Tahminler kapandı — maç bitti
Bu maça tahminler · son 3
indoubt
Eyl 19, 15:23
FURIA
$1,02
+$1,55
won
HorizoN
Eyl 19, 15:23
FURIA
$1,00
+$1,51
won
hazr
Eyl 19, 15:23
MIBR
$1,04
lost
Model tahminleri (21)
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
78,9%
kazanma olasılığı
FURIA
64,4%
doğruluk
✓
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
75,8%
kazanma olasılığı
FURIA
51,8%
doğruluk
✓
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
73,3%
kazanma olasılığı
FURIA
70,5%
doğruluk
✓
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
73,0%
kazanma olasılığı
FURIA
62,3%
doğruluk
✓
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
72,8%
kazanma olasılığı
FURIA
64,8%
doğruluk
✓
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
71,0%
kazanma olasılığı
FURIA
72,5%
doğruluk
✓
ELO
Team ELO rating
69,0%
kazanma olasılığı
FURIA
64,5%
doğruluk
✓
SQUAD
Player ratings
67,9%
kazanma olasılığı
MIBR
60,3%
doğruluk
✕
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
67,7%
kazanma olasılığı
FURIA
64,7%
doğruluk
✓
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
67,7%
kazanma olasılığı
FURIA
69,2%
doğruluk
✓
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
66,3%
kazanma olasılığı
FURIA
60,9%
doğruluk
✓
ELOFACE
ELO + training activity
62,7%
kazanma olasılığı
FURIA
65,2%
doğruluk
✓
SOS
Rank + form + opponent strength
58,3%
kazanma olasılığı
FURIA
63,9%
doğruluk
✓
WR10P
Pure win rate vs top-10
58,3%
kazanma olasılığı
FURIA
50,5%
doğruluk
✓
FORM
Win rate last 10 matches
55,0%
kazanma olasılığı
MIBR
55,4%
doğruluk
✕
TIER2
Top-teams ELO v2
54,5%
kazanma olasılığı
FURIA
68,8%
doğruluk
✓
TIER
ELO for top-30 teams
53,6%
kazanma olasılığı
FURIA
70,1%
doğruluk
✓
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
53,6%
kazanma olasılığı
FURIA
57,3%
doğruluk
✓
ELOHQ
High-confidence ELO
53,4%
kazanma olasılığı
FURIA
70,1%
doğruluk
✓
TIER3
Top-teams ELO v3
52,8%
kazanma olasılığı
FURIA
72,7%
doğruluk
✓
OPEN
Rank + form + head-to-head
52,1%
kazanma olasılığı
MIBR
57,8%
doğruluk
✕
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg