CS2
PRED
CT
.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye
SENTINEL
75,2%
STRONGHOLD
74,4%
TIER3ELO
72,7%
VANGUARD
72,3%
TRIBUNAL
70,8%
NEXUS
70,4%
ELOHQ
70,1%
TIERELO
69,9%
HIGHORACLE
69,1%
TIER2ELO
68,7%
Maçlar
Pickem
Modeller
Sonuçlar
Sıralamalar
Turnuvalar
Lider Tablosu
Blog
DAY
TR
EN
RU
PT
ES
TR
DE
FR
Giriş
Kayıt ol
Last refresh:
2026-11-07 18:00 UTC
· Next:
Ana sayfa
/
Maçlar
/
Natus Vincere vs BetBoom
Yaklaşan
Natus Vincere
#3
vs
BetBoom
#28
IEM Beijing 2026 · bo3 · 04:00 · 2026-11-08 · TOP ·
HLTV →
başlamasına
…
Natus Vincere
iM
makazze
b1t
w0nderful
Aleksib
BetBoom
FL4MUS
Magnojez
S1ren
Boombl4
zorte
44%
56%
Natus Vincere: $
1,10
(
1
) · x
2,26
Havuz $
2,49
BetBoom: $
1,39
(
1
) · x
1,79
Tahmin et Natus Vincere
Tahmin et BetBoom
Kazanırsa:
—
olası ödeme
Kazanırsa:
—
Bu maça tahminler
· son 2
indoubt
Kas 07, 11:47
Natus Vincere
$1,10
active
Tw1nk1e17
Kas 07, 11:41
BetBoom
$1,39
active
Model tahminleri (25)
SQUAD
Player ratings
79,7%
kazanma olasılığı
Natus Vincere
60,3%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
72,3%
doğruluk
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
Yükselt
70,4%
doğruluk
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
51,7%
doğruluk
STRONGHOLD
ELO + SOS both >60% same direction
Yükselt
74,4%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
64,7%
doğruluk
HIGH-ORACLE
Oracle filtered to high confidence only (>67%)
Yükselt
69,1%
doğruluk
WR10P
Pure win rate vs top-10
62,2%
kazanma olasılığı
BetBoom
50,7%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
64,5%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
61,4%
kazanma olasılığı
BetBoom
60,8%
doğruluk
SENTINEL
Anti-signal: SOS >60% confirmed by Mind anti-prediction
Yükselt
75,2%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
59,6%
kazanma olasılığı
Natus Vincere
50,7%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
64,4%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
64,7%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,1%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,4%
doğruluk
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,3%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,2%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
58,0%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,2%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
70,1%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
69,9%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
68,7%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
72,7%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ ·
Hakkında
·
SSS
·
Kılavuzlar
·
Yerleştir
·
Dota 2 → dota2predict.gg
·
Şartlar
·
Gizlilik
·
NCPG
·
BeGambleAware
· © 2026 cs2predict.gg