CS2PREDCT.gg
Maç Tahmin Motoru
En iyi modellerin doğruluğu · üst seviye SENTINEL 75,2%    STRONGHOLD 74,4%    TIER3ELO 72,7%    VANGUARD 72,3%    TRIBUNAL 70,8%    NEXUS 70,4%    ELOHQ 70,1%    TIERELO 69,9%    HIGHORACLE 69,1%    TIER2ELO 68,7%   
Last refresh: 2026-11-07 18:00 UTC · Next:
Yaklaşan
IEM Beijing 2026Grand Final · bo5 · 07:30 · 2026-11-08 · TOP · HLTV →
başlamasına …
Model konsensüsü 6 modele göre
MOUZ
59,3%
49%
51%
The MongolZ: $1,00 (1) · x2,04 Havuz $2,04 MOUZ: $1,04 (1) · x1,96
Kazanırsa: — olası ödeme Kazanırsa: —
Bu maça tahminler · son 2
indoubt
Kas 07, 11:47
MOUZ
$1,04
active
Kinkka
Kas 07, 11:41
The MongolZ
$1,00
active
Model tahminleri (24)
WR10C
Win rate top-10 + ELO + form
Yükselt
62,3%
doğruluk
VANGUARD
Sharp consensus: ELO + WR10 both >65% same direction
Yükselt
72,3%
doğruluk
ELO
Team ELO rating
Yükselt
64,4%
doğruluk
WR10P
Pure win rate vs top-10
69,8%
kazanma olasılığı
MOUZ
50,7%
doğruluk
NEXUS
APEX + ORACLE both >65% same direction
Yükselt
70,4%
doğruluk
APEX
ELO + Form + Streak + SOS (optimized)
Yükselt
64,5%
doğruluk
PHANTOM
ELO + TierELO + WinRate + Tilt (max accuracy)
Yükselt
64,7%
doğruluk
ELOFACE
ELO + training activity
Yükselt
65,1%
doğruluk
ORACLE
ELO + ELOHQ + Form + Tilt + SOS
Yükselt
64,7%
doğruluk
SURGE
Best-improving player K-D trajectory across team starters
Yükselt
51,7%
doğruluk
EAGLE
Rank + ELO + ELOHQ + Form + WinRate
60,5%
kazanma olasılığı
MOUZ
60,8%
doğruluk
FORM
Win rate last 10 matches
59,9%
kazanma olasılığı
MOUZ
55,4%
doğruluk
SOS
Rank + form + opponent strength
Yükselt
63,9%
doğruluk
WR10
Rank + H2H + win rate vs top-10
Yükselt
57,2%
doğruluk
OPEN
Rank + form + head-to-head
56,8%
kazanma olasılığı
MOUZ
57,8%
doğruluk
MIND
Psychology + tilt + H2H
55,2%
kazanma olasılığı
MOUZ
50,7%
doğruluk
TIER2
Top-teams ELO v2
Yükselt
68,7%
doğruluk
SQUAD
Player ratings
55,0%
kazanma olasılığı
MOUZ
60,3%
doğruluk
ELOHQ
High-confidence ELO
Yükselt
70,1%
doğruluk
TIER
ELO for top-30 teams
Yükselt
69,9%
doğruluk
TIER3
Top-teams ELO v3
Yükselt
72,7%
doğruluk
MAJOR
Rank + H2H + Form for major events
Yükselt
58,2%
doğruluk
XGPRO
Rank + H2H for top matches
Yükselt
58,0%
doğruluk
STREAK
Rank + H2H + win/loss streak
Yükselt
59,4%
doğruluk
CS2PREDICT v2.0 · istatistiksel analiz ve yapay zeka tahminleri yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. 18+ · Hakkında · SSS · Kılavuzlar · Yerleştir · Dota 2 → dota2predict.gg · Şartlar · Gizlilik · NCPG · BeGambleAware · © 2026 cs2predict.gg